تصاویری از گالری


عکاس و حالت های عکاسی-4
تصاویر فتوشاپی چهره-6
نقاشی های زیبای کودکان-4
اوج زیبایی پرندگان-9
جشن بالش-43
عکاس و حالت های عکاسی-15
نقاشی های زیبای کودکان-33
جشن بالش-63
جشن بالش-42
جشن بالش-61
اوج زیبایی پرندگان-10
جشن بالش-37

کلمات قصار

مشاهده در قالب پی دی افچاپفرستادن به ایمیل

1- دعا عبارت از "لاستیک زاپاس" نیست که هر زمان دچار دردسر شدیم از آن استفاده کنیم. بلکه مانند فرمان اتومبیل است که ما را در طول راه در مسیر درست قرار می‌دهد.
2- آیا هرگز اندیشیده‌اید که چرا شیشۀ جلو اینقدر بزرگ و آینه جهت نگاه کردن به پشت سر از شیشۀ عقب اینقدر کوچک است؟ چون آینده به مراتب مهم‌تر از گذشته است. جلو را بنگرید و پیش بروید.
3- دوستی مانند کتاب است. در چند ثانیه می‌توان آن را سوزاند و نابود کرد امّا نوشتنش عمری طول می‌کشد.
4- همه چیز در زندگی موقّت است. اگر کارها درست شود، خشنود باشید، آنقدرها به درازا نخواهد کشید و اگر هم بر وفق مراد نباشد، نگران نباشید؛ این نیز آنقدرها به درازا نخواهد کشید.
5- دوستان قدیم مانند طلایند. دوستان جدید مانند الماسند. الماس را به دست آورید، امّا طلا را فراموش نکنید. زیرا برای حفظ الماس، حتماً باید انگشتر طلایی داشته باشید تا بر آن سوارش کنید.
6- غالباً وقتی امیدمان را از دست می‌دهیم، و بر این باوریم که به نقطۀ پایان رسیده‌ایم، خداوند از بالای سرمان لبخندی زده می‌گوید، "آسوده باش، عزیزم. این تنها چرخشی در زندگی است و نه پایان آن."
7- وقتی خداوند مشکلات را حلّ می‌کند، به توانایی‌هایش ایمان دارید؛ وقتی خداوند مسائل را حل نمی‌کند، او به توانایی‌های شما ایمان دارد.
8- مردی نابینا از آنتونی قدّیس پرسید، "آیا بدتر از نابینایی هم دردی وجود دارد؟" قدّیس جواب داد، "بله، از دست دادن بینش و بصیرت."
9- وقتی برای دیگران دعا می‌کنید، خداوند به شما گوش داده آنها را مشمول عنایت خویش قرار می‌دهد. وقتی آسوده از خطرات و در خرسندی و شادی هستید، به خاطر داشته باشید که کسی برای شما دعا کرده است.
10- نگرانی سبب از بین رفتن دردسرهای آینده نمی‌شود، بلکه آسودگی امروز را از بین می‌برد

جستجو

عضویت در گروه

افراد آنلاین

ما 24 مهمان آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز1656
mod_vvisit_counterدیروز1773
mod_vvisit_counterاین هفته8698
mod_vvisit_counterهفته گذشته10151
mod_vvisit_counterاین ماه34737
mod_vvisit_counterماه گذشته53444
mod_vvisit_counterکل بازدیدها1510533

در 20 دقیقه گذشته : 9
آی پی شما : 34.239.158.107
,
امروز : 31 مرداد 1398